•  
  •  
  •  
  •  
  •  
Søk
 

STØTT VÅR KLUBB!!!
Bestill klubbklær
Lån av utstyr
Bruk av styrkerom
Klubbavis
Hundemat
Linker
Lover og Regler
Løpsinvitasjoner
Resultater



(Dette er for BHK's medlemmer -
stort sett for nordisk stil. Alle påmeldinger
som ikke skal påmeldes ved start eller
ved utlandskonkurranser, må
sende inn sin påmelding til Gørild
innen fristen som er satt kl 20.00.
Merk mailen med påmelding og ta alltid
med lisensnr).


 
  
 
 
 

 

 

 

 
 

 

[Du står her: BÆRUM HK/Styret]

Styret og Stell i Bærumhundekjøreklubb

Leder Øistein Sørensen sorenso@gmail.com 915 20 191
Nestleder Pål Lefdahl plefdahl@gmail.com 915 11 429
Kasserer Ivar Andreasen
Sekretær Anita Johansen anita-johansen@live.com 950 54 853
       
Regnskapsføring
Juniorutvalget, Leder Anja-Kristin Flekstad anja-pa@online.no 951 07 242
Medlem Janne Rosenlind janne@rosenlind.no 990 39 019
Medlem      
Nordisk stil, Leder Gørild Thue gthue@live.no 988 36 696
Oppmann Gørild Thue gthue@live.no 988 36 696
Medlem Ketil Fossnes ketil.fossnes@gmail.com 416 01 960
Medlem Pål Lefdahl plefdahl@gmail.com 915 11 429
Trener
Trener
Sledehund, Leder Trine Wassås trinewassas.gmail.com 412 51 988
Medlem
Medlem      
Turutvalget, Leder Janne Rosenlind janne.rosenlind.no 990 39 019
Medlem Sverre Arne Sande sasande@broadpark.no 918 33 324
Medlem  
Medlem  
Hytteutvalget, Leder Joakim Knutson joakim@knutson.as 908 35 918
Medlem
Vensås, Leder Peter Sattrup psat@online.no 977 32 616
Medlem Arild Eidsvold arild.eidsvold@seppala.no 951 44 677
Materiellutvalt, Leder Aksel Wiberg aksel@itech-as.no 901 31 599
Medlem Søknader ønskes    
Ungdomsutvalg, Leder Helene Sørensen
Medlem  
Webansvarlig Karine-Helene Bryde Solberg helene.brydesolberg@gmail.com 990 45 891



 

 
Webdesign