•  
  •  
  •  
  •  
  •  
Søk
 

STØTT VÅR KLUBB!!!
Bestill klubbklær
Lån av utstyr
Bruk av styrkerom
Klubbavis
Hundemat
Linker
Lover og Regler
Løpsinvitasjoner
Resultater



I sesongen 2018 melder man seg individuelt
på løp og betaler dette selv.
Juniorer (til og med 20 år) tar vare på
kvittering og får beløpet refundert
av klubben.  Kun ved stafetter melder
man seg på til Gørild som setter opp
lag. Påmeldingsinfo og påmeldingsfrist
finner du i innbydelsene for hvert løp.


  
 

 

[Du står her: BÆRUM HK/Styret]

Styret og Stell i Bærumhundekjøreklubb

Leder Hans Lindahl hans@olsin.no
Nestleder Pål Lefdahl plefdahl@gmail.com 915 11 429
Kasserer Ivar Andreasen
Sekretær Aina Hagen
Regnskapsføring
Juniorutvalget, Leder Anja-Kristin Flekstad anja-pa@online.no 951 07 242
Medlem Janne Rosenlind janne@rosenlind.no 990 39 019
Medlem
Nordisk stil, Leder Cathrine Spigseth cathrine.spigseth@gmail.com 951 55 683
Oppmann Gørild Thue gthue@live.no 988 36 696
Medlem Ketil Fossnes ketil.fossnes@gmail.com 416 01 960
Medlem Pål Lefdahl plefdahl@gmail.com 915 11 429
Trener
Trener
Sledehund, Leder Trine Wassås trinewassas.gmail.com 412 51 988
Medlem
Medlem
Turutvalget, Leder Janne Rosenlind janne.rosenlind.no 990 39 019
Medlem Sverre Arne Sande sasande@broadpark.no 918 33 324
Medlem
Medlem
Hytteutvalget, Leder Joakim Knutson joakim@knutson.as 908 35 918
Medlem
Vensås, Leder Peter Sattrup psat@online.no 977 32 616
Medlem Arild Eidsvold arild.eidsvold@seppala.no 951 44 677
Materiellutvalt, Leder Aksel Wiberg aksel@itech-as.no 901 31 599
Medlem Søknader ønskes
Ungdomsutvalg, Leder Helene Sørensen
Medlem
Webansvarlig Karine-Helene Bryde Solberg helene.brydesolberg@gmail.com 990 45 891



 

 
Webdesign